اتصال پیوسته و ثابت

تمامی سرویس های ما به صورت شبانه روزی در حال بررسی هستند و در صورت مشکل سریعا توسط کارشناسان ما بررسی و حل خواهند شد

سرورهای مختلف

آریاپینگ با داشتن سرورهای مختلف در دیتاسنتر های مختلف ایرانی این اطمینان خاطر را دارد که هیچ گاه کانکشن هایش غیرفعال نخواهند شد

امنیت بالا

استفاده از فایروال های هوشمند و تنظیمات تخصصی در سرور های پینگ هینت، امنیت کامل را برای کابران به ارمغان آورده است.

بدون محدودیت حجمی

تمامی سرویس های خریداری شده در آریاپینگ به صورت نامحدود ارائه خواهند شد و شما مشکلی در خصوص ترافیک مصرفی نخواهید داشت

نرم افزار کانکشن هوشمند

سری بازی‌های Yakuza با نشان دادن آن روی سکه فرهنگ ژاپن و همچنین روابط بین گروه‌های مافیا و البته داستانی فوق‌العاده، در دل تمام ژاپنی‌ها جا خوش کرد و کم‌کم مخاطبان خارجی را نیز به سمت خود کشاند. سگا مدتی پیش شروع به بازسازی بازی‌های این سری و انتشار دوباره آن‌ها گرفت و پس از انتشار نسخه اول بازی Yakuza Kiwami ، حالا شاهد انتشار نسخه دوم بازی به نام Yakuza Kiwami 2 برای PC هستیم. بازی ما را به یک سال بعد از وقایع نسخه اول می‌برد و کازوما بعد از آزادی، تصمیم به کنار گذاشتن یاکوزا و دار و دسته‌اش گرفته است؛ اما این تصمیم چندان باقی نمی‌ماند و به‌زودی شاهد بازگشت گروه Omi به شهر هستیم.

ویژگی های کلیدی نرم افزار:

  • ویژگی های کلیدی نرم افزار
  • ویژگی های کلیدی نرم افزار
  • ویژگی های کلیدی نرم افزار
  • ویژگی های کلیدی نرم افزار
  • ویژگی های کلیدی نرم افزار
  • ویژگی های کلیدی نرم افزار
آپدیت 1.7: این آپدئیت مشکلات و فیکس کرش کردن برنامه را حل کرده است و مشکلات برنامه به کلی حل شده است.
لیست بازی های قابل پشتیبانی

سرویس های آریاپینگ از تمامی بازی های آنلاین منتشر شده پشتیبانی می کند، حال سوال شما اینجاست که بازی هایی مثل Fortnite که کشور ما توسط شرکت آن تحریم شده است چیست ؟ پاسخ شما اینجاست، این بازی ها توسط سیستم هوشمند آریاپینگ رفع تحریم شده اند و شما میتوانید با دانلود آخرین نسخه از نرم افزار ما از این قابلیت استفاده کنید بازی هایی که توسط شرکت سازنده آن ها در ایران تحریم شده اند با استفاده از این سرویس قابل فعال سازی خواهند بود.

Rocket League Apex Legends Battlefield 1 World of Warcraft Fortnite GTA Online League of Legends PlayerUnknown's Battlegrounds PUBG Mobile Red Dead 2 Online Battlefield V The Division 2 Rocket League For Honor Counter-Strike: Global Offensive Tom Clancy's Rainbow Six Siege

آپتایم بسیار بالا

تمامی سرویس های ما به صورت شبانه روزی در حال بررسی هستند و در صورت مشکل سریعا توسط کارشناسان ما بررسی و حل خواهند شد.

پشتیبانی 24 ساعته

تیم آریاپینگ به صورت دائم و مستمر با استفاده از ابزارهای مختلف پاسخگوی مشکلات و راهنمای خرید شما عزیزان در تمامی ساعات روز خواهند بود.

امنیت بالا

آریاپینگ با استفاده از قوی ترین فایروال ها و پیکربندی امنیتی فوق العاده بر روی سرویس های خود امنیت استفاده از آن را برای شما تضمین می کند.

شرکت های قابل پشتیبانی سرویس های آریاپینگ در تمامی شرکت های اینترنتی و اپراتورهای تلفن همراه در ایران قابل پشتیبانی و فعال سازی خواهد بود.
آسیاتک های وب ایرانسل